Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyposażenie pola paintballowego - otwórz pole z nami

     Nasza firma od ponad 15 lat zajmuje się otwieraniem, wyposażaniem i obsługą pól paintballowych. Prowadzimy także własne obiekty do gry w paintball, w tym Arenę Mocy - najnowocześniejszy Paintball Park w Polsce.

   Ogromne doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

   Oprócz obsługi sprzedażowej, nauki obsługi i serwisowania sprzętu do paintballa, oferujemy także indywidualne szkolenia w Arenie Mocy z zakresu: jak budować pole paintballowe, jak prowadzić biznes paintballowy, podpowiadamy jak prowadzić skuteczny marketing. Prowadzimy szkolenia instruktorskie dotyczące bezpieczeństwa w paintballu, prowadzenia rozgrywek paintballowych.

   Oczywiście duża część szkolenia odbywa się na naszych poligonach (są 4 w Arenie Mocy), gdzie uczycie się jak zorganizować strefę bezpieczną dla graczy, jak zbudować ogrodzenie pola żeby w odpowiedni sposób powiesić siatkę zabezpieczającą. Możecie podpatrzyć jak zaprojektowane są nasze poligony pod kątem rozmieszczenia przeszkód. Jest to chyba najważniejszy element tego biznesu - dobrze zaprojektowane pole - to fajne gry i zadowolony klient, który poleci Was swoim znajomym.

   Zapewniamy także pełne wsparcie serwisowe oraz doradcze przy prowadzeniu biznesu oraz wsparcie przy organizacji eventów paintballowych.

   Z nami rozpoczęcie biznesu paintballowego jest bardzo proste. ZA DARMO, pomagamy Ci w wyborze sprzętu i szkolimy z jego obsługi. Nasze szkolenia to nie tylko wiedza techniczna o sprzęcie. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu doradzimy Wam w jaki sposób pozyskiwać klientów, jak organizować rozgrywki, w jaki sposób zabezpieczyć teren gry oraz jak sprawić aby klient odwiedził Was ponownie.

Po ukończeniu Kursu otrzymacie Państwo od nas certyfikat potwierdzający zdobyte kompetencje.

 

Assassins Arms Shop - www.assassins-arms.com

   - jest od ponad 15 lat cenionym i honorowanym dostawcą sprzętu paintballowego.

   W tym czasie wyposażyliśmy i pomogliśmy otworzyć setki pól paintball'owych i firm zajmujących się sprzedażą. Naszym stałym klientom prezentujemy nowości wchodzące na rynek i oferujemy stałą współpracę oraz podnoszenie ich kwalifikacji biznesowych.

   W naszej ofercie znajdziecie jedynie wiodące światowe marki. Produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości, charakteryzujące się łatwością obsługi i niezawodnością. Zapewniamy pełne zaplecze techniczne i szkoleniowe oraz przodujemy w profesjonalnym podejściu do obsługi klienta zarówno przed jak i posprzedażowej.

   Oprócz sprzedaży, nasz serwis techniczny posiada wiedzę niezbędną do wykonywania przeglądów i napraw. W pełni wyposażone magazyny pozwalają nam na szybką dostawę i dostępność „od ręki” wszelakiego rodzaju markerów, kul, masek, ochraniaczy i akcesoriów.

   Jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym i cenowym wszystkich klientów.

Naszą zasadą jest jakość, jakość i jeszcze raz cena.

 

Chcesz otworzyć Swoje Pole Paintballowe ? skontaktuj się z Nami !

hurt@assassins-arms.com tel. 668 974 240

Zerknij również tutaj - www.polepaintballowe.pl 

pixel