Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pasy do paintballa

( ilość produktów: 36 )

Do czego służą poszczególne elementy sprzętu do paintballa? Warto wiedzieć, jak należycie przygotować się do gry oraz zapewnić sobie i innym komfort i bezpieczeństwo. Po co są pasy do paintballa?

Pasy paintball

Bezpieczna i bezproblemowa gra – zadbaj o odpowiedni sprzęt do paintballa

Paintball jest grą, która pozwala w bezpieczny dla każdego sposób celować z broni w przeciwnika. Używa się do tego sprzętu, dzięki któremu możliwe jest wyrzucanie w kierunku konkretnej osoby kulek wypełnionych farbą. Zabawa ta – przez niektórych nazywana sportem – jest bardzo dynamiczna. Można się w niej nieźle zmęczyć, przez co fani aktywności fizycznej tak często wybierają taką formę rozrywki. Choć gra ta daje wiele radości, nie należy zapominać o odpowiednim przygotowaniu się do niej. Zadbanie o sprzęt, ubiór i inne aspekty pozwala nie tylko w komfortowy sposób bawić się w zespole, ale także zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

Pasy do paintballa – do czego służą?

Sprzęt do paintballa składa się z wielu elementów, bez których trudno byłoby cieszyć się grą. Do podstawowego wyposażenia należy między innymi pas, który można nabyć w wersji poziomej, pionowej lub w zestawie z butlą. Taki sprzęt służy np. do przenoszenia magazynków, butli z HP (czyli butli ze sprzężonym powietrzem) lub fatów (pojemników do zapasów amunicji). Przy zakupie warto jednak zwrócić uwagę na to, jakie funkcje posiada konkretny pas, bowiem nie każdy nadaje się do tego samego. Dzięki pasom ma się pod ręką wszystko to, czego się potrzebuje podczas gry.

pixel