Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sprzęt

( ilość produktów: 816 )

Sprzęt do paintballa

Paintball to gra zespołowa, która polega na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów. Są to urządzenia zbliżone kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej. Taka broń, za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla, strzela kulkami wypełnionymi farbą. Trafiając przeciwnika kulką, eliminujemy go z gry.

W sklepie paintballowym https://assassins-arms.com znajdziemy odpowiedni sprzęt do tej gry. Nie brakuje tam wszelkiego rodzaju baterii, a także barrelbagów. Do dyspozycji mamy również: zestawy calowych kluczy imbusowych, kluczy planet eclipse, ball sizer, kilka rodzajów pojemników na kulki, torbę na tuby oraz tuby dye lock. W ofercie są także smary typu: - field marker premium oil - nano protect anticor - smar dye slick - olejek planet eclipse - smar empire vitamin E. Podczas paintballa przydatny będzie wycior. Również w tej kwestii sklep ma do zaoferowania szereg produktów tego typu.

Odzież do paintballa

Wybierając się na paintballa, nie możemy zapomnieć o odzieży specjalistycznej, która jest niezbędna do tego typu gry. Zaczynając od butów mamy do wyboru buty hk army w różnych kolorach. Ważną częścią garderoby, jaką możemy zakupić w sklepie https://assassins-arms.com są ochraniacze. Służą one ochronie newralgicznych części ciała jak klatka piersiowa, oczy lub szyja. Dają ochronę kończyn, gdzie poziom tkanki tłuszczowej jest niewielki i przez to są to części ciała słabiej chronione przed uderzeniami lub pociskami od paintballa. Zakupić również możemy wszelkiego rodzaju bluzy, pasy, okrycia głowy, rękawiczki, spodnie, mundury, kamizelki, torby.

Wyposażenie pól paintballowych

Na wyposażeniu sklepu są auta RC, akumulatory, ładowarki, aparatury, silniki, regulatory. Również butle, które są podstawą wyposażenia pola paintballowego, kompresory, taśma ostrzegawcza, siatka paintballowa oraz banery. Paintball ma coraz większe grono fanów. Jest to gra zespołowa idealna dla grup przyjaciół czy rodziny. Podczas tej zabawy możemy poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy. Warto jednak poznać zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas tej gry. Zarówno sprzęt do paintballa, jak i odzież oraz wyposażenie pól paintballowych znajdziemy na https://assassins-arms.com. Sklep w ofercie ma również szkolenia i pełne doradztwo w organizowaniu imprez paintballowych.

pixel