Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ochraniacze Valken Phantom Agility

2019-11-25
Ochraniacze Valken Phantom AgilityOchraniacze Valken Phantom Agility: 

- Elbow Pads - Phantom Agility
- Knee Pads - Phantom Agility
- Slide Shorts Phantom Agility    

Ochraniacze Valken Phantom Agility zostały zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem komfortu i ochrony dla pełnego bezpieczeństwa gry.
- nie krępują ruchów
- nie zsuwają się
- zapewniają doskonałą ochronę

Elbow pads - elastyczna wzmocniona zewnętrzna część, składa się z kilku przegubów doskonale chroniąc narażone na trafienia części ramienia,łokcia, przedramienia i dłoni. Sama konstrukcja ochraniacza zapewnia doskonałą elastyczność i dopasowanie do ciała nie ograniczającą ruchów grającego. Całość wykończona szeroką mocną ale miękką gumą, nie pozwalającą zsuwać się ochraniaczowi a jednocześnie nie powodując dyskomfortu noszenia. Całość wygląda naprawdę dobrze i równie dobrze się nosi!

Knee Pads – i w tym przypadku budowa ochraniacza jest niemalże identyczna, dodano jednakże taśmę z rzepem pod gumą utrzymującą go na udzie. Stanowi to system dodatkowej regulacji. Zapewnia doskonałą ochronę uda, kolana i części łydki. Całość równie wygodna co ochraniacze ramion i łokci.

Slide Shorts – uzupełnieniem zestawu ochraniaczy są elastyczne spodenki ze wzmocnionymi przegubami stanowiącymi ochronę całych ud oraz brzucha. Całość naprawdę dobrze się nosi i równie dodrze wygląda, nie ogranicza ruchów i nie obciąża grającej w nich osoby a co najważniejsze stanowi doskonałą ochronę i zapewniając bezpieczną grę!
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
pixel