Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Maska Dye i5

2019-11-12
Maska Dye i5Maska Dye i5


      Maska Dye i5 nowe przełomowe funkcje, takie jak GSR pro-strapi oraz system komunikacji e.VOKE czynią z niej najbardziej zaawansowany system gogle w branży.
     Podobnie jak jej poprzedniczka i4, maska jest ultralekka chociaż ma nieco większy profil i oferuje większą ochronę, lepszą cyrkulację powietrza, doskonały komfort i zapewnia lepsze przetwarzanie dźwięku. Wszystko połączone w doskonałą wizualnie całość!
     System szerokiego kąta widzenia Tiroidal Horizon 290 stopni oraz przeciwmgielne szybki termiczne dają niezrównaną klarowność optyczną widzenia peryferyjnego, zarówno pionowego jak i poziomego.
     Jedyną wadą jaką zauważyliśmy jest system mocowania uszu, który może się wydawać nieco zbyt delikatny, ale chyba nie ma rzeczy idealnych!
     Podsumowując jest to bardzo dobra, może nawet najlepsza maska dostępna obecnie na rynku?! Zapewnia niedościgniony komfort gry, ponieważ absolutnie nie ogranicza widoczności oraz słyszalności osoby grającej a dodatkowo jest świetnie wentylowana. Bardzo lekka o wyjątkowym wyglądzie dostępna w wielu niesamowitych zestawach kolorystycznych!
    Wszystko to sprawia, że polecamy ją serdecznie każdemu, a zwłaszcza osobą, które grają dużo i mają swoje oczekiwania związane ze sprzętem chroniącym oczy i twarz, Dye i5 na pewno Was nie zawiedzie!  
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

Maska DYE I5 Emerald (black/lime)

Maska DYE I5 Emerald (black/lime)

799,00 zł brutto/1szt.
Maska DYE I5 Fire (black/red)

Maska DYE I5 Fire (black/red)

799,00 zł brutto/1szt.
pixel