Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Maska Dye i4 invision

2019-10-31
Maska Dye i4 invisionDye INVISION i4      

   Lekka i wygodna maska, której charakterystycznymi cechami są innowacyjny system gogli, bardzo mały profil i wyjątkowy wygląd.   
   Szeroki kąt widzenia i sferyczna szybka sprawiają, że zawsze zauważysz wszystko na polu gry.   
Zaprojektowana i przemyślana w najdrobniejszym detalu maska ma zapewnić ( i uwierzcie mi zapewnia) maksymalny  komfort, bezpieczeństwo i wygodę  użytkowania.   
   Maska posiada system szybkiej wymiany gogli. Użyte tkaniny doskonale odprowadzają wilgoć i pozwalają skórze oddychać.   
   Neoprenowe osłony uszu zapewniają 100% bezpieczeństwa i wygody nie ograniczając przy tym słyszalności.    Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych masek dostępnych teraz na rynku, w miarę przystępnej cenie. Zaskakuje swoim wyglądem i wyjątkowym komfortem użytkowania. Zapewnia doskonałą widoczność w czasie gry, niezależnie od pogody. Wszyscy znamy to niefajne uczucie kiedy maska nam paruje i ogranicza pole widzenia lub utrudnia oddychanie albo przez źle zaprojektowany grill zjadamy wypełnienie kulek… Grając w i4 możesz o tym wszystkim zapomnieć.  
   Oczywiście są już nowsze modele między innymi i5, ale są też znacznie droższe od i4, która jest pod każdym względem  warta swojej ceny.   
   Osobiście pokochałam ją od pierwszego spojrzenia i jak do tej pory nie zawiodła mnie w żadnej sytuacji, szczerze polecam ją każdemu kto zastanawia się nad wyborem maski dla siebie.   
Dodatkowo dostępna jest w wielu robiących mega wrażenie zestawach kolorystycznych.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2019

Polecane

Maska Dye i4 (powder blue)

Maska Dye i4 (powder blue)

479,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 599,00 zł/1szt.Cena regularna 599,00 zł brutto/1szt.
Maska Dye i4 (black)

Maska Dye i4 (black)

499,00 zł brutto/1szt.
pixel