Ładuję...
Brak danych

Zamknij

Wyszukiwanie zaawansowane

DYE M2 MOSAir (SPLASH - SILVER SMOKE)

DYE M2 MOSAir (SPLASH - SILVER SMOKE)

Cena: 6999.00  (5690.24  +vat)

Chwilowo brak w magazynie.
Dodaj do przechowalni

 

Ponad trzynastoletnie doświadczenie w produkcji markerów paintballowych, wprowadzanie innowacji oraz udoskonalanie swoich produktów  sprawia iż sprzęt firmy Dye jest liderem w branży paintballowej. Marker M2 Dye jest nowym punktem odniesienia dla wydajności i urody.
Bazując na legendarnej platformie serii DM został on starannie ponownie zaprojektowany od podstaw, Nowy M2 szczyci się ulepszeniami w każdym składniku. Artystyczne podejście Dye przy projektowaniu markera M2, jest wyraźnie widoczne eleganckich konturach markera oraz jego wykończeniach. Ostre agresywne linie płynące wzdłuż M2 bez wystających łbów śrub czy nakładek naruszających estetykę markera.
Teraz z wprowadzeniem Method Operating System (MOS - metody zarządzania/operowania systemem) oraz interfejsu Prism, oprogramowanie Dye daje wyraziste spojrzenie w głąb markera M2. Jedno calowy, w pełni kolorowy, wysokiej rozdzielczości wyświetlacz OLED pomoże dać Ci uzyskać szybki dostęp do cennych informacji. Czujniki ciśnienia wewnętrznego, systemy usługowe, rozszerzona kontrola operacyjna, i wiele profili graczy, to tylko kilka z wielu nowych funkcji, które sprawiają, że MOS jest kolejnym krokiem w ewolucji systemów elektronicznej kontroli.
Dzięki niezwykłej wydajności, komfortu i niespotykanej urody, M2 jest nową definicja luksusu rzemiosła markerów paintballowych. 

 • Method Operating System (MOS)  - System zarządzania markerem
 • Prism Interface   -   Intuicyjny Interfejs Prism
 • Rechargeable Battery -  Wbudowany akumulator
 • USB port
 • 5 way control Joystick  - Pięcio-kierunkowy joystick do sterowania menu 
 • Wire-less connection between Frame and body 
 • Billy Wing M2 Fuse Bolt
 • Shiftport ASA
 • Low Profile Design - Niski profil markera
 • 3rd Generation Eye Pipe- 60% thicker - Trzecia generacja Eye Pipe 60% grubszy
 • 2-Ultralite barrel backs included .684 & .688 - Dwie ultra lekkie lufy w zestawie 
 • Internal Pressure Sensors (IPS) - Wewnętrzne czujniki ciśnienia
 • Magnetic Trigger   - Magnetyczny Język Spustowy
 • Low Pressure Regulator (LPR) - Regulator niskiego ciśnienia
 • Hyper5 Inline Regulator
 • Quick Release Bolt -  Szybki demontaż bolta
 • Ultralite 45* Frame
 • Gas-thru Grip frame
 • Lock Down Lever Lock
 • Industry Leading Dye Sticky Grips  -  Wyprofilowany chwyt

MOSAir 

M2 zrobił kolejny gigantyczny krok w światowej technologii z nowym MOSAir. Nowa metoda zarządzania systemem powietrza firmy DYE, bierze najlepszą platformę kontroli markera paintballowego M2 i czyni ją jeszcze lepszą. M2 MOSAir pozwala użytkownikowi na niezrównany dostęp do precyzyjnego strojenia zapewniający doskonałą wydajność markera. Wiadomości zwrotne oraz wiadomości serwisowe. Teraz z jeszcze bardziej konfigurowalne funkcje, takie jak opcje sterowania mocą, zmiany ekranu startowego, zupełnie nowy tryb strzelania, nowy ekran gry, śledzenie strzelania a także bezprzewodowe ładowanie oraz bezprzewodowa synchronizacja Air Sync.
MOSAir aktywnie śledzi podsystemy dla Ciebie, więc możesz skupić się na grze nie na swoim markerze.
Dostosuj niemal każdy aspekt nowej generacji systemu operacyjnego M2 dla niezwykłych wrażeń podczas gry.

1) Evoke Compatible - I5 Goggle Hands Free Alert System - Synchronizacja miedzy maską a markerem przez powiadomienia dźwiękowe

Rewolucyjny krok w sporcie paintballowym, nowa generacja markera M2 MOSAir bez przewodowa! Z prostym montażem - montuj i graj - jednostka e.VOKE  jest gotowa do komunikacji z twoją maska I5 e.VOKE przesyłając ważne informacje podczas gry przez bezprzewodowowe połączenie DYE Air Sync.  Konfigurowalne alarmy dźwiękowe, takie jak śledzenia czasu, zliczanie strzałów i wiele innych wysuną cię przed konkurencje!

2) CFC (Cable Free Charging) - Bezprzewodowe ładowanie indukcyjne

Bezprzewodowe ładowanie jest już standardem. Ustaw swoja podkładkę do ładowania lub swoje stanowisko ładowania i nigdy więcej nie podłączaj już swojego M2 za pomocą zbędnych kabli. Twój marker M2 może być teraz naładowany, przy użyciu każdej indukcyjnej podstawy oraz indukcyjna podkładka ładująca DYE współpracuje z innymi systemami ładowania indukcyjnego. Czy twój smartphone jest tak zaawansowany jak M2? Czas na ulepszenie - ładuj bezprzewodowo i graj.

3) Power Off Double Tap Option - Wyłączenie przez podwójne stuknięcie

Naciśnij i przytrzymaj lub podwójnie stuknij żeby wyłączyć marker. Jakkolwiek sprawi Ci to wygodę, jest to twój wybór w jaki sposób chcesz wyłączyć swój marker M2. Nowa opcja wyłączania w połączeniu z szybką aktualizacją włączenia z opcją ostrzeżeń dźwiękowych. Pozwala uzyskać na polu i poza nim szybkość i komfort użytkowania. 

4) Shot Tracker - Zliczanie Strzałów

Śledź ile zostało ci kul oraz ile wystrzeliłeś ich podczas całodziennej zabawy. Z nowym systemem Shot Tracker, wiesz, kiedy zaczyna brakować kul podczas gry i kiedy wykonać decydujący ruch. Masz opcje zliczania ile wystrzeliłes kul podczas danej gry, tygodnia oraz licznik wszystkich wystrzelonych kul przez marker.

5) New Outlaw Firing Mode - Zupełnie nowy tryb strzelania

Nowy Outlaw Firing Mode zapewni ci stworzenie własnego trybu strzelania. Wybierz serię lub tryb ramp, kiedy zajdzie taka potrzeba by utrzymać swoją maksymalną szybko-strzelność. Należy pamiętać o tym że tryb Outlaw jest trybem ustawień własnych i nie jest on dopuszczony do gier turniejowych, lecz zabawa z nim sprawia wielką frajdę.

6) High Contrast Play Screens - Wysoki kontrast wyświetlacza

Nie ma znaczenia w jakich warunkach grasz, obraz na wyświetlaczu jest doskonale widoczny. Wybierz pomiędzy białym lub czarnym tłem w swoim wyświetlaczu aby uzyskać doskonałą jakość wyświetlania.

7) New Tournament Style Play Screen - Dedykowane logo wraz z ustawieniami turniejowymi

Nie daj się fałszywie oskarżyć o nie właściwe ustawienia markera, nasze nowe logo pozwoli sędziom w prosty i oficjalny sposób potwierdzić je.  Nie zmienisz omyłkowo opcji oraz unikniesz przy tym ukarania - pamiętaj czas gry ma znaczenie.

8) Store Three Boot Screens - Przechowuj trzy ekrany startowe

Nie możesz zdecydować się jaki jest Twój ulubiony ekran startowy?  Masz więcej niż jedną drużynę która chcesz reprezentować wraz ze swoim markerem M2? Lub twój młodszy kuzyn pożyczył twoją M2 z ekranem startowym dla "dorosłych" którego nie powinien widzieć? Nie ma powodów do obaw! Możesz przechowywać i zmieniać pomiędzy trzema dowolnymi ekranami startowymi i dopasować go do swojego stylu.

9) Improved Systems Check Screen - Udoskonalone systemy kontroli na wyświetlaczu

Dostrojenie swojego markera nie było nigdy takie proste, dzieki nowej ulepszonej kontroli systemu na wyświetlaczu M2. Teraz można jednoznacznie zidentyfikować i ustawić proces najważniejszych informacji przez proste szybkie stukniecie na swoim joysticku.

10) Service System Disable Feature - Ustawienia serwisowe i ich deaktywacja

Żyjesz i oddychasz paintballem, jesteś samoukiem, posiadasz doktorat w technologii broni lub posiadasz własną punkt konserwacji markerów.
Specjalnie dla Ciebie zbudowaliśmy usługi powiadomień w M2 MOSAir aby przypomnieć Ci że już czas na przegląd zupełnie jak w twoim aucie żarówka "Check Engine". Nie lubisz tego światełka - bez obaw możesz wyłączyć sie w ustawieniach swojego M2  i zacząć grę. 

 • Evoke Compatible
 • CFC (Cable Free Charging)
 • Power Off Double Tap Option
 • Shot Tracker
 • New Outlaw Firing Mode
 • High Contrast Play Screens
 • New Tournament Style Play Screen
 • Store Three Boot Screens
 • Improved Systems Check Screen
 • Service System Disable Feature

Info: Wszystkie powyższe funkcje są dostępne tylko na nowym układzie scalonym M2 MOSAir który ma ulepszony procesor wraz z kodowaniem. Obwody MOSAir są wstecznie kompatybilne do wszystkimi markerami M2. Wszyscy obecni właściciele M2 mogą uaktualnić swoje markery M2 by zrobić z nich wersje M2 MOSAir, dzięki programowi ulepszeń firmy DYE.  Przez pierwsze dziewięćdziesiąt dni, wszyscy obecni właściciele M2 mogą ulepszyć swoje markery M2  do opcji M2 MOSAir w specjalnej cenie .

Wypełnij formularz i poinformuj nas o tym, a przygotujemy dla Ciebie lepszą cenę.

Twoje zgłoszenie pomoże nam również dostosować nasze ceny do ofert konkurencji.

Wpisz w pole znaki, które są widoczne na obrazku.